Головна Країна Арахамія запропонував Кличку разом проінспектувати «Пункти незламності»

Арахамія запропонував Кличку разом проінспектувати «Пункти незламності»

by host
Арахамія запропонував Кличку разом проінспектувати «Пункти незламності»

Голова фракції «Слуга народу» Давид Арахамія запропонував меру столиці Віталію Кличку за тиждень разом проінспектувати «Пункти незламності» в Києві.

«Ми не дамо втягнути себе в політичну боротьбу на темі київських «Пунктів незламності». Київ залишається пріоритетною ціллю для ворога. Росіяни будуть далі бити по критичній інфраструктурі, щоб зробити життя в місті нестерпним», – заявив Арахамія в телеграмі.

За його словами, завданням є створити у Києві точки стабільності, де люди отримають підтримку в критичний момент.

«Це зробить або влада міста, або ми знайдемо тих, кому не байдуже на три мільйони киян», – зазначив він.

«Тому в мене є пропозиція. За тиждень влада міста виправить помилки і ми разом із міським головою підемо на інспекцію. Це буде найкращим доказом того, що ніхто з нас не шукає спекуляцій», – підсумував Арахамія.

25 листопада президент Володимир Зеленський розкритикував роботу пунктів обігріву в столиці. «Пункти незламності» запрацювали по всій Україні, але «не в усіх містах місцева влада попрацювала якісно».

«Очікую від мерії якісної роботи. Профанацію з київськими «Пунктами незламності» ніхто й нікому не пробачить. Прошу серйозніше. Як і брехню у звітах різного рівня», – додав президент.

Він зазначив, що в Україні зараз понад 4 тисячі «Пунктів незламності», а їхнє облаштування є відповідальністю місцевої влади.

В той самий час, мер Києва Віталій Кличко раніше 25 листопада проінформував про розгортання більш ніж 400 пунктів обігріву в столиці.

26 листопада Арахамія зазначив, що депутати від «Слуги народу» перевірять роботу столичних «Пунктів незламності», бо кияни жаліються на невідповідність інформації щодо їхньої роботи.

У неділю, 27 листопада, Кличко заявив, що у столиці працює понад 430 пунктів обігріву, а на випадок надзвичайної ситуації столична влада готує ще 100 «Пунктів незламності». Також він закликав утриматися від маніпуляцій щодо їхньої роботи.

Ще новини