Головна Країна Британія надасть Україні ударні безпілотники великої дальності – Reuters

Британія надасть Україні ударні безпілотники великої дальності – Reuters

by host
Британія надасть Україні ударні безпілотники великої дальності – Reuters

Велика Британія надішле в Україну сотні нових ударних безпілотників з радіусом дії понад 200 кілометрів. Про це, як повідомляє агенція Reuters, 15 травня заявив британський уряд – після того, як президент України Володимир Зеленський прибув до країни для переговорів із прем’єр-міністром Ріші Сунаком.

«Сьогодні прем’єр-міністр підтвердить подальше надання Сполученим Королівством сотень ракет протиповітряної оборони та інших безпілотних літальних систем, включно з сотнями нових ударних безпілотників великої дальності з радіусом дії понад 200 кілометрів», – ідеться в заяві уряду.

«Все це буде доставлено упродовж найближчих місяців, коли Україна готується посилити свій опір російському вторгненню, яке триває», – додають у британському уряді.

Міністр оборони Великої Британії Бен Воллес 11 травня підтвердив надання Україні далекобійних ракет Storm Shadow.

Storm Shadow – це малопомітна крилата ракета з дальністю дії – близько 250 кілометрів. Як вказує CNN, це трохи менше за дальність армійських тактичних ракетних систем «земля-земля» (ATACMS) американського виробництва, про які Україна давно просила.

Storm Shadow має радіус дії, необхідний, щоб завдати глибоких ударів по контрольованій Росією території на сході України.

Ще новини