Головна Країна дозвіл щодо ударів по військових літаках РФ на їхніх базах зможе захистити Україну від КАБів

дозвіл щодо ударів по військових літаках РФ на їхніх базах зможе захистити Україну від КАБів

by host

Президент України Володимир Зеленський заявив, що дозвіл США щодо використання американської зброї для ударів по російських військових літаках на їхніх базах зможе захистити Україну від російських керованих авіабомб.

«Уявіть, скільки ми можемо досягти, коли всі обмеження будуть зняті. Так само зараз ми можемо захистити наші міста від російських керованих бомб, якщо американське керівництво зробить крок уперед і дозволить нам знищувати російські військові літаки на їхніх базах. Це дасть миттєвий результат. І ми чекаємо на цей крок», – сказав він, виступаючи в Інституті Дональда Рейгана.

За його словами, Україна може значно обмежити дії Росії на півдні й витіснити окупанта звідти, якщо американське керівництво допоможе із необхідними можливостями «для глибоких ударів по російських військових та логістичних об’єктах в українському Криму».

Читайте також: WP: обмеження США не дозволяють Україні атакувати основні аеродроми Росії

Зеленський додав, що ці кроки посилять Україну, як рішення США та партнерів надати Україні додаткових п’ять зенітно-ракетних комплексів Patriot і десятки інших, а також визначити пріоритетом надання Україні ракет-перехоплювачів.

Раніше президент України повідомляв, що Росія використовує на місяць 3200-3500 КАБів. За його словами, російські військові завдають масованих ударів керованими авіаційними бомбами по цивільному населенню України, намагаючись залякати людей.

Сили РФ активно застосовують КАби для атак українських населених пунктів і позицій українських військових. Зокрема, ці бомби інтенсивно застосовувалися під час російського наступу на північ Харківщини.

Ще новини