Головна Країна «Обговорили оборонні спроможності України і ситуацію на фронті» – Зеленський про зустріч з Байденом

«Обговорили оборонні спроможності України і ситуацію на фронті» – Зеленський про зустріч з Байденом

by host
«Обговорили оборонні спроможності України і ситуацію на фронті» – Зеленський про зустріч з Байденом

Президент України Володимир Зеленський повідомив про зустріч із президентом США Джозефом Байденом у Парижі.

«Обговорили оборонні спроможності України, ситуацію на полі бою, підготовку до підписання двосторонньої угоди про безпеку. Для ефективного захисту від щоденного російського терору Україна має отримати можливості завдавати ударів по військових цілях на території Росії», – написав він у телеграмі.

Також Зеленський наголосив, що важливо посилити захист нашої Харківщини та пришвидшити постачання американської зброї.

Білий дім повідомив, що сторони обговорили стан війни та нагальні потреби України у допомозі, майбутній Саміт миру, на якому США будуть представляти віцепрезидентка Камала Гарріс та радник із національної безпеки Джейк Салліван.

«Президент наголосив, що підтримка України з боку США є непохитною. Лідери зобов’язалися зустрітися знову на майбутньому саміті G7 в Італії для продовження дискусій», – йдеться у повідомленні.

У Парижі Джо Байден анонсував черговий пакет допомоги для України. За даними медіа, про це Байден заявив на зустрічі із Володимиром Зеленським після церемонії з нагоди річниці висадки союзників у Нормандії.

Читайте також: Міноборони США повідомило, що увійде до нового пакету допомоги Україні

Напередодні в інтервʼю ABC News Джо Байден сказав, що українській стороні дозволено «удари поблизу кордону у відповідь на російські атаки конкретних цілей в Україні». «Ми не дозволяємо удари на 200 миль (приблизно 320 кілометрів – ред.) углиб Росії і не дозволяємо удари по Москві, по Кремлю», – заявив Байден.

Ще новини