Головна Країна тривають презентації книги про Медведчука журналіста Радіо Свобода

тривають презентації книги про Медведчука журналіста Радіо Свобода

by host
тривають презентації книги про Медведчука журналіста Радіо Свобода

Презентації книги «1937» журналіста програми «Схеми» (Радіо Свобода) Максима Савчука про його журналістські розслідування політично-бізнесового шляху проросійського політика Віктора Медведчука відбудуться у трьох обласних центрах на заході України у мережі «Книгарня Є»:

  • у Львові – 28 липня у книгарні за адресою проспект Свободи, 7, початок о 18:30.
  • в Івано-Франківську – 29 липня на вулиці Незалежності, 31 о 18:00,
  • у Тернополі – 30 липня на вулиці Валова, 5-9 о 18:30.

«1937» – це результат трирічного журналістського розслідування, в якій автор розповідає, як розплутував «клубок» бізнес-схем Медведчука, знаходив зачіпки та пояснення збагачення українського політика – нафтовий бізнес у Росії та газовий у Криму, виявляв елітну нерухомість та офшорні компанії проросійського політика-олігарха.

Крім післяреволюційної історії проросійського олігарха Віктора Медведчука, його дружини Оксани Марченко та їхнього оточення, у «1937» вплетені реальні історії із життя редакції програми журналістських розслідувань «Схеми» – проєкту Радіо Свобода, якому у липні виповнилось 8 років.

«1937» випускає видавництво Yakaboo Publishing, проєкт реалізовує національна книжкова платформа Yakaboo. Паперова та електронна версії книги доступні для замовлення. Гонорар від продажу автор вирішив передати на потреби Збройних сил України.

Ще новини