Головна Країна Ведучий «Россия 1» із санкційного списку Великобританії покидає ефір на російському телебаченні

Ведучий «Россия 1» із санкційного списку Великобританії покидає ефір на російському телебаченні

by host
Ведучий «Россия 1» із санкційного списку Великобританії покидає ефір на російському телебаченні

Російський телеведучий Сергій Брильов повідомив у фесбуці, що більшн не вестиме ефіри програми «Вести в субботу» на телеканалі «Россия 1». Крім того, він покинув посаду заступника директора ВДТРК зі спеціальних інформаційних проєктів.

Брильов сказав, що останній випуск програми «Вести в субботу» з його участю був 26 лютого. А сам він певний час був у відрядженні в Південній Америці, де працював над репортажами і міні-фільмами. У квітні Брильов повернувся до Росії, де, як він каже, переніс хірургічне втручання.

Чи залишається він працювати на російському державному телебаченні, не уточнив.

Сергій Брильов має британське громадянство. У березні Лондон запровадив проти нього персональні санкції, заявивши про причетність телеведучого до російської пропаганди війни проти України.

У 2018 році російський опозиціонер Олексій Навальний опублікував інформацію про те, що Брильов та його дружина мають не лише громадянство Великобританії, а й володіють квартирами в Лондоні вартістю 700 тисяч фунтів. Тоді ж розслідувачі вказували, що Брильов незаконно увійшов до громадських рад при російських МВС та Міноборони. У 2011 році президент Росії своїм указом заборонив особам з іноземним громадянством бути членами таких рад.

Ще новини