Головна Новини 110 років Бессарабському ринку: як працює в умовах воєнного стану

110 років Бессарабському ринку: як працює в умовах воєнного стану

by host
110 років Бессарабському ринку: як працює в умовах воєнного стану

Сьогодні ринок працює і продовжує традиції якості найкращих столичних продуктів. Він став візитівкою і для іноземних туристів, які хочуть спробувати справжні українські смаколики. За останній місяць кількість відвідувачів Бессарабського ринку подвоїлась, і тенденція до збільшення зберігається. Ринок відкритий і для підприємців, які ведуть торгівлю, та запрошує до співпраці, пише КМДА.

Через повномасштабне вторгнення рф та введення воєнного стану Бессарабський ринок не працював у повну потужність із 24 лютого  до 16 квітня 2022 року. Більшість підприємців та орендарів, а також відвідувачів тимчасово виїхали у безпечні місця, частина підприємств, розташованих на Київщині, опинилися під окупацією, що призвело до порушення логістичних зв’язків і припинення постачання товарів. Сьогодні Бессарабський ринок поступово стабілізує діяльність і радий зустрічати покупців у своїх стінах. А для покращення ситуації, що склалася, чекає пропозицій від суб’єктів господарювання щодо продажу на ринку сільськогосподарської продукції.

Нагадаємо, що з 2015 року по 2022 роки на Бессарабському ринку провели відновлювальні роботи фасаду будівлі, замінили покрівельні частини даху, поліпшили торговельні місця, облаштували  місця для фаст-фудів. До повномасштабного вторгнення  рф на Бессарабському ринку планувалися реставраційні роботи.

Варто зазначити, що будівля ринку, яка з 1912 року практично не змінила зовнішнього вигляду попри військові дії і революції, є пам’яткою загальнонаціонального значення, і сьогодні продовжує виконувати свою історичну місію – ринку харчових продуктів.

Як писав “ВК”, кияни збирають підписи за збереження Деміївського ринку.

Ще новини