Головна Новини «Апокаліпсис війни крізь камеру телефона»: у Києві відбудеться фотовиставка робіт сапера, зниклого безвісти рік тому

«Апокаліпсис війни крізь камеру телефона»: у Києві відбудеться фотовиставка робіт сапера, зниклого безвісти рік тому

by host
«Апокаліпсис війни крізь камеру телефона»: у Києві відбудеться фотовиставка робіт сапера, зниклого безвісти рік тому
«Апокаліпсис війни крізь камеру телефона»: у Києві відбудеться фотовиставка робіт сапера, зниклого безвісти рік тому
Світлодіодне освітлення

Захід організовують на підтримку ЗСУ та на честь Олександра за ініціативою його близьких та побратимів. Виставка присвячена його творчості та унікальному баченню реалій війни через об’єктив.

Олександр Господ розпочав свій воєнний шлях з добровільного вступу у ряди Правого сектора в 2014 році. В 2018 році був зарахований сапером у склад 93 окремої механізованої бригади «Холодний Яр, а з 2020 року служить у 56-тій окремій мотопіхотній бригаді. Початок повномасштабної війни «Стрілок» зустрів у селищі Піски на Донеччині, нині повністю знищеному окупантами. 15 травня 2023 року Олександр разом з побратимами проводив штурм позицій ворога під містом Бахмут та з того часу офіційно вважається безвісти зниклим.

 

За роки війни Олександр Господ виріс у талановитого фотохудожника зі своїм особливим баченням і подачею матеріалу: апокаліпсис війни крупним планом крізь камеру звичайного телефона. Ще у 2020 році він став відомим на Дніпропетровщині як автор меморіалу полеглим в ході російсько-української війни захисникам. Пам’ятник виготовили з понад 200 кг справжніх уламків снарядів, які зібрали в районі проведення ООС. З 2014 року Олександр засняв неймовірні кадри війни, які викликають цілий спектр різних емоцій, адже попри трагічність та спустошеність світлини мають особливу пронизливу красу.

 

Так одну з серії фото описав сам боєць:

«Я их назвал “Долина зияющих глазниц”. Почему такое название? Да все элементарно – остовы домов похожи на человеческие черепа, белые стены и черные безжизненные провалы окон… Ассоциация с мумифицированным трупом, форма особо не потеряна, а вид страшен. Гляньте на лик Войны моими глазами».

Фотовиставку та благодійний аукціон проводить дружина «Стрілка» Олена Господ, яка нині займається зборами на закриття потреб ЗСУ у складі волонтерської спілки #скинь_зайве.

В рамках виставки також можна буде придбати фотороботи Олександра. Виручені кошти будуть спрямовані на поточний збір для воїнів.

 

Відкриття першої благодійної експозиції світлин відбудеться у Києві 5 червня о 17:00 у Гончаренко центрі по вул. Жилянська, 68 (БЦ «KADORR», 3-й поверх).

 

 

Ще новини