Головна Новини Фахівці Інституту раку вперше брали кров у мистецькій галереї, де триває проєкт про «Святих»

Фахівці Інституту раку вперше брали кров у мистецькій галереї, де триває проєкт про «Святих»

by host
Фахівці Інституту раку вперше брали кров у мистецькій галереї, де триває проєкт про «Святих»
Світлодіодне освітлення

Про це ідеться у повідомленні ДонорUA.

 

За словами спільноти, яка займається донаціями крові, це вперше було проведено виїзну донацію у галереї сучасного мистецтва The Naked Room. 25 донорів здали кров, аби допомогти дітям та дорослим з онкозахворюваннями.

 

Мистецтво стосується всіх, адже це про те, як ми внутрішньо проживаємо певний досвід. І донорство стосується всіх. Кожен може опинитися в ситуації, коли для порятунку життя потрібна кров, переконані організатори.

 

В цей час в галереї проходить фотопроєкт Саші Маслова «Святі». Представлені роботи є частиною однойменної книги фотографа, присвяченої тим, хто бореться чи боровся за волю України. Війна не стукає у ваші двері і не питає, чи можна їй увійти. Ця виставка розповідає історію людей, які опираються жорстокому вторгненню, що відбувається в Європі в 21 столітті, на очах усього світу.

«Надавши титул Святих, я прийняв на себе відповідальність, можливо, тягар, тому що я не вірю, що є живі святі. Я не думаю, що на цій землі ходить людина без гріха чи вади… Висвітлення цієї війни змушує мене кричати. Так що ця книга – мій крик, крик, що став гімном. На честь загиблих та на честь врятованих життів. Висловити подяку. Святим, які рятують Україну”, – говорить Маслов.

Фотограф додає, що це портретний проект, серіал – тиха данина поваги до українців.

Процедуру забору крові  проводили фахівці Національного інституту раку.

До слова, в Києві надають безоплатну психологічну допомогу членам родин військовослужбовців.

Ще новини