Вернісаж, на якому буде представлено близько 20 малярських полотен Олени Хохрякової та понад 25 світлин Ірини Бекетової, присвячується відзначенню Дня святого Валентина. Саме цьому «головні герої» картин Олени та художніх світлин Ірини – це квіти й рослини. Але виглядають вони досить незвичайно… І в цьому – інтрига виставки…
Поєднання картин і фотографій на тему рослин та квітів – це вельми цікавий мистецький мікс. І взагалі, все що у творчому дуеті створюють ці креативні жінки, зроблено з великою любов’ю.
Малярські роботи Олени Хохрякової та художні світлини Ірини Бекетової зберігаються не лише в українських галереях, а у закордонних закладах духовності та культури.
На відкритті виставки глядачі побачать низку нових картин та світлин, які ніде раніше не демонструвалися. І про кожну роботу Олена та Ірина розповідатимуть поціновувачам сучасного образотворчого Мистецтва дуже цікаві історії.
Адреса Музею Марії Заньковецької : Київ, вул.. Велика Васильківська, 121.
Вхід для відвідувачів у день відкриття виставки – вільний.