Головна Новини Київ накрили ракетні удари: оновлена інформація на вечір

Київ накрили ракетні удари: оновлена інформація на вечір

by host
Київ накрили ракетні удари: оновлена інформація на вечір

КМДА опублікував оновлену інформацію щодо ситуації в столиці на вечір.

Шевченківський район. 2 влучання по району. Пошкоджено проїжджу частину. 6 автомобілів загорілися, ще 15 пошкоджено. Загинуло 6 осіб, постраждали 31 особа. Ще одне влучання по мосту. Постраждалих немає.

Святошинський район. Влучання в одноповерхову будівлю, травмовано 3 особи.

Голосіївський район. 3 влучання в різні критичні обʼєкти інфраструктури. Одне з них по школі, сталося часткове руйнування школи без послідуючого горіння. Постраждало 13 осіб сусіднього житлового будинку. 12 осіб врятовано та 24 евакуйовано.

Деснянський район. Влучання в обʼєкт критичної інфраструктури. Попередньо постраждала 1 особа.

Внаслідок сьогоднішніх обстрілів 6 людей загинули, 50 постраждали, 12 врятовано та 24 евакуйовано.

Загалом внаслідок ранкових ударів по Україні 10 жовтня загинули щонайменше 11 людей, ще 87 — зазнали травмувань. У Національній поліції кажуть, що це був наймасовіший ракетний обстріл України.

Запасіться портативними зарядними пристроями, зарядіть телефони. Також, як ми вже зазначали раніше, зберіть необхідні речі в один рюкзак: невеликий запас води та їжі, теплий одяг, важливі медикаменти, готівку та документи. Будьте напоготові терміново прослідувати в укриття в разі необхідності“, – наголосили в київській адміністрації.

Нагадаємо, столична влада закликає мешканців та бізнес відсьогодні з 17:00 до 22:00 обмежити використання електроенергії.

Як відомо, російські окупанти сьогодні влаштували масований ракетний обстріл України, який не обійшов стороною столицю і пристоличний регіон. У Києві вранці пролунали кілька вибухів у Шевченківському і Солом’янському районах, є травмовані і загиблі. Зокрема, відомо, ракети розбомбили дитячий майданчик у Києві і пошкодили музей Ханенків, також є влучання в об’єкти інфраструктури та скляний міст. На залізничному вокзалі вибуховою хвилею пошкоджено вікна.

Ще новини