Головна Новини Навіщо летить фейк, що Україна нарощує кількість спецпризначенців на кордоні з Білоруссю неподалік Київщини

Навіщо летить фейк, що Україна нарощує кількість спецпризначенців на кордоні з Білоруссю неподалік Київщини

by host
Навіщо летить фейк, що Україна нарощує кількість спецпризначенців на кордоні з Білоруссю неподалік Київщини
Світлодіодне освітлення

Пропагандисти Кремля з посиланням на начальника білоруського Генштабу Павла Муравейко розповідають, що начебто за останні тижні спостерігається нічим не обгрунтована активність українських сил на Житомирському напрямку вздовж кордону з Білоруссю фіксується прибуття спецпризначенців 1-ї президентської бригади. 

Насправді, як розповів речник ДПСУ Андрій Демченко у коментарі білоруській службі «Радіо Свобода», заходи з посилення безпеки північного кордону України.

Демченко також зазначив, що саме у білоруському стилі говорити про «зброю і засоби терору з України», про «провокації», на які «буде жорстка відповідь»:

Попри все це, допоки білорусь залишається в орбіті впливу країни-терориста, Україна буде нарощувати свою обороноздатність, щоб дати відсіч усім, хто йде до нас із білорусі з війною.

Російська пропаганда намагається подати оборонні заходи України як підготовку до ескалації. Це фірмовий цинізм кремля, який прагне виставити жертву агресором.

Ще новини